BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10695091
*
nr 1069 5091
Skrivbordslampa
50/60-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:08:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 15:29:50
1
300 kr
14/11 17:13:59
2
400 kr
14/11 17:59:11
3
500 kr
14/11 18:01:18
1
500 kr
14/11 18:01:18
3
500 kr (Budbetjänt)
14/11 18:03:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor skrivbordslampa
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn, Höjd: 13-32cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:13
*
Skrivbordslampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5091
Skrivbordslampa
50/60-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/11 15:29:50 | 1 | 300 kr |
| 14/11 17:13:59 | 2 | 400 kr |
| 14/11 17:59:11 | 3 | 500 kr |
| 14/11 18:01:18 | 1 | 500 kr |
| 14/11 18:01:18 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 18:03:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor skrivbordslampa
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn, Höjd: 13-32cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:13



